Rozpoczęcie Roku Szkolnego w Szkole i Przedszkolu oraz spotkania organizacyjne.

W tym roku spotkanie organizacyjne dla rodziców przedszkola odbędzie się 31 sierpnia w formie wideokonferencji o godz.17.00 po polsku i o godz.18.00 po angielsku

Link na spotkanie został wysłany mailem.

1 września będzie już normalnym dniem przedszkolnym. W tym roku dla przedszkola uruchomiliśmy wejście przez bramkę z tyłu budynku.

Uczniów klas 1-3 wraz z jednym rodzicem zapraszamy na godzinę 9.00 1 września na teren przyszkolny z tyłu szkoły (bramka 2). Prosimy o przestrzeganie zasad obostrzeń sanitarnych podczas wchodzenia na teren przyszkolny: posiadanie maseczek i zachowanie odległości 1,5 m.

Wychowawcy klas 1-3 przedstawią najważniejsze ustalenia organizacyjne na nowy rok.

Uczniów klas 4-8 bez rodziców zapraszamy 1 września o godz. 9.00 do klas na spotkanie z wychowawcami.

W przestrzeni wspólnej (teren przed szkołą, na korytarzach, schodach) uczniowie noszą maseczki.

Spotkanie uczniów klas potrwa do godz.10.30.

Rodziców klas 4-8 zapraszamy 1 września na spotkanie organizacyjne ( ok.40 min.) z wychowawcami klas w formie wideokonferencji według harmonogramu:

    • 11.10 – 11.50 kl. 4
    • 12.00 – 12.40 kl.5

    • 12.50 – 13.30 kl.6

    • 13.40 – 14.20 kl.7 i 8

    • 14.30 – 15.10 kl.4-8 international

Link na spotkanie został wysłany mailem.

Życzymy wszystkiego dobrego!

dyrekcja

Danuta Kościńska-Michalczuk, Beata Tolochko

We are celebrating our 20th Anniversary

This year marks 20 years since we first opened the doors to the Poznań British School, which later changed its name to the Poznań British International School. Since the school's inception, we have continually sought new and unique ways to enrich the lives of our pupils. What began as a handful of pupils in the year 2000 has now expanded to both a Nursery and School offering a holistic and child-centred approach to learning. We remain loyal to our mission to empower children to reach their fullest potential as confident, creative and compassionate young eople and to joyfully cultivate a genuine desire for life-long learning. It has been a tremendous honour to have welcomed so many incredible children and families.

Facebook Pagelike Widget

Aktualności

Poznań British International School

Poznań British International School (PBIS) posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu nauczania w systemie brytyjskim dla uczniów różnych narodowości w wieku od 3 do 16 lat. Naszą aspiracją jest kreowanie środowiska, w którym dzieci czują się szczęśliwe i zmotywowane do nauki. Głównym celem szkoły jest to, by uczniowie odnosili sukcesy w nauczaniu, sprawach osobistych i społecznych.